Látogatás a Szemlő-hegyi-barlangban

Kirándulni vitte 2019. október 13-án a Budapest Royal Első Lions Club a Szent Miklós téri Általános Iskola és Gyermekotthon Orgonacsoportjának 8 kis lakóját. A csoport a budapesti Szemlő-hegyi-barlangban tett izgalmas kirándulást és a szeretetteljes hangulatot nagyon élvezték a gyerekek.

Hír kategóriák

Club események

1% támogatás

Kérjük, adója 1 %-ával támogassa szervezetünket, és általa a hátrányos helyzetűeket. Klubunk az adományok 100%-át a nélkülözőknek juttatja.

Budapest Royal Lions Club

Adószámunk: