Lovagolni ment az Orgonacsoport

A Szent Miklós Általános Iskola és Gyermekotthon Orgonacsoportját hívta meg Sasvári Sándor színművész csömöri lovastanyájára május elején. A gyerekeknek óriási élmény volt a lovaglás és Sasvári Sándor valamint lánya, Léna magyarázatait, történeteit is szívesen hallgatták. A Budapest Royal LC köszöni ezt a csodálatos napot!

Hír kategóriák

Club események

1% támogatás

Kérjük, adója 1 %-ával támogassa szervezetünket, és általa a hátrányos helyzetűeket. Klubunk az adományok 100%-át a nélkülözőknek juttatja.

Budapest Royal Lions Club

Adószámunk: