Új tagokat avatott a Budapest Royal LC

Bensőséges hangulatú, két új tag avatásával egybekötött klubülést tartott 2019. március 11-én a Budapest Royal Lions Club Budapesten. A klubülést megtisztelte Keys Mária II. alkormányzó asszony, valamint dr. Chrabák László kormányzó úr is, akik köszöntötték a klub tagjait, felavatták az új tagokat, valamint tájékoztatták a klub tagjait az aktuális eseményekről.

Dr. Hortoványi Eszter elnök asszony tájékoztatta a vendégeket, valamint a klub tagjait az aktuális feladatokról, eredményekről, gondokról.